kar plastik çuval

                   

   
 Bugün: 
 

Kar Plastik Çuval, çuval üretimi ve satışı konularında otuz yılı aşan tecrübesi ve birikimiyle müşterilerine hep daha iyi hizmeti ulaştırmayı amaç edinmiş müşteri odaklı bir kuruluştur.

Üretimden pazarlamaya her safhada müşteri memnuniyeti esasıyla hareket ettiğinden yıllardır sektörün akla gelen ilk isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Sentetik çuval imalatı konusundaki tecrübesiyle sektördeki pek çok meslektaşına yol gösterici bir konuma sahip olan Kar Plastik son teknolojileri yakından takip ederek ürettiği ürünlerinde kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Kar Plastik’te Polipropilen kullanılarak üretilen çuval ürünlerinde dayanıklılık sağlanırken isteğe göre 30 cm – 150 cm arası ebatlarda ve istenilen baskılarda çuval üretimi yapılmaktadır.

Müşterilerinden aldığı güçle yoluna devam eden Kar Plastik Çuval hizmet verdiği iki şubesiyle her zaman daha iyiyi amaçlamaktadır.

 
 

Merkez

Eski Edirne Asfaltı no:926 (Habibler ziraat bankası şubesi yanı) Habibler/ Sultangazi/İstanbul

Tel: 0 (212) 476 89 70
Fax: 0 (212) 476 89 71

Şube

Haraccı Kara Mehmet Mah. Cemalettin Efendi Sok. No:5  Unkapanı - İstanbul Tel: 0 (212) 533 63 99


Çuval - Tekstil Çuvalı - İp Çuvalı - Kum Çuvalı - Moloz Çuvalı - Rulo Tipi Çuval - File Çuvalı - Big Bag Çuval - Kanaviçe Çuval

Koli - Koli Bandı - Oluklu Mukavva - Balonlu Patpat - Naylon Branda - Ondüla Karton - Poşetler - İnşaat Cephe Örtüsü